Keşfedin
Aşağı Kaydır

Basılı Çalışmalar

Basılı Çalışmalar

Art&Crea- 2021
Basılı Çalışmalar

Basılı Çalışmalar

Tasarım ekibimiz; dergi, katalog, broşür, gazete gibi tasarımlarda uzmanlaşmıştır.

Art&Crea ekibi, tasarımın başlangıcından basımına kadar, tek bir iletişim noktası ile baskı hizmeti de sağlayabilir.

 

Dergi Tasarımı

Derginizde kullanılacak her bir imgenin özgün olması, bizim için çok önemlidir.

Ekibimiz dergi içeriği, bölümler, kullanılacak renk tonları, derginin yazılı iletişimi, dergi basımı gibi birçok alanda deneyimlidir.

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde olduğu gibi, dergi tasarımı oluşturmak için hayal gücünü, sanatsal yeteneği, yaratıcılığı, özgünlüğü ve bilgi birikimini birleştirmek gerekir.

Yapılacak her tasarım çalışması güçlerimizi birleştirmemizi sağlar ve birbirinden güzel tasarımlar üretmemize neden olur.

 

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı, marka imajını iletmek için önemli bir araçtır. Bu nedenle, profesyonel bir kataloğu oluşturmak için vurgulanmak ve ön plana çıkarmak istenilen noktaların karşı tarafa hissettirilmesi ve mesajın iyi verilmesi gereklidir.

Art&Crea ekibine göre, katalog tasarımı oluşturmak ustalık gerektiren zor bir çalışmadır. Sayfa sayısının göz önünde bulundurulması, sayfalarınızın kataloğun ana temasına göre farklılaştırması oldukça önemlidir. Yapılan çalışmaların kurumsal kimliğinizi temsil eden renkler ile aynı çizgide olması önerilir.

Hızlı erişim için kataloğunuzu online olarak da kullanabileceğiniz çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

Broşür Tasarımı

Art&Crea ekibi, profesyonel, çekici ve okunması kolay reklam broşürleri oluşturmak için size tüm bilgi birikimini sunar. Broşürünüzü pazarlama açısından daha etkili bir bakış açısıyla derliyor, özenli bir tasarım gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Broşürünüzün tasarımı ile Art&Crea’nın ilgilenmesine izin vermeniz, hedeflerinizi karşılayan modern bir broşür seçtiğiniz anlamına gelir.

Bazı İşlerimiz

Portfolyo

Kapat